Digevangsvej 20 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Silkeborg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Silkeborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Silkeborg er villaen på Digevangsvej 20 netop kommet til salg. Villaen byder på 230 m² bolig fordelt på 8 rum. Ejendommen ligger på en grund på 971 m² og er sat til en pris på 6.795.000 kr.

En anden ny boligmulighed i Silkeborg er landejendommen på Sortenborgvej 27. Den tilbyder 118 m² bolig med 4 rum, beliggende på en imponerende grund på 56.841 m². Denne ejendom er prissat til 5.995.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga