9 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Silkeborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger til salg i Silkeborg finder vi villaen på Ladelundsvej 14. Denne rummelige bolig breder sig over 170 kvadratmeter og har 6 værelser, hvilket gør den ideel til en større familie.
Villaen er placeret på en grund på 947 kvadratmeter og udbydes til en pris på 4.495.000 DKK.
En anden mulighed i Silkeborg er villaen på Brombærvej 10 i Sejs-Svejbæk. Denne bolig har et areal på 154 kvadratmeter og består af 5 rum.
Grunden på 700 kvadratmeter og en månedlig ejerudgift på 4.312 DKK gør dette hus attraktivt. Det er sat til en pris på 4.295.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.