Gubsøhøjen 17 og 7 andre boliger er kommet til salg denne uge i Silkeborg - se boligerne her.

dato

8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Silkeborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Silkeborg er villaen på Gubsøhøjen 17 en af de seneste boliger til salg. Med et boligareal på 217 m² fordelt på 5 rum, tilbyder denne ejendom masser af plads. Grunden strækker sig over 803 m², og villaen er udbudt til en pris på 5.895.000 kr.

En anden villa, der nu er på markedet i Silkeborg, ligger på Sortbærvej 53 i Sejs-Svejbæk. Boligen er 163 m² stor og også fordelt på 5 rum. Grunden her er lidt større med 945 m². Villaen er til salg for 3.990.000 kr., og ejerudgifterne beløber sig til 3.863 kr. om måneden.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga

Seneste på facebook