4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Silkeborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Silkeborg er to nye boliger netop kommet på markedet: Villaen på Ålykkevej 6 i Sejs-Svejbæk og villaen på Risumvej 24.
Ålykkevej 6 tilbyder en bolig på 159 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Med en grund på 844 kvadratmeter giver den rigelig plads til udendørsaktiviteter. Prisen er sat til 5.995.000 DKK.
Risumvej 24 er en lidt mindre villa på 156 kvadratmeter med 4 rum. Denne ejendom ligger på en grund på 901 kvadratmeter og er prissat til 3.898.000 DKK. Begge villaer er nytilkomne i Silkeborgs boligmarked.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.